Hertfordshire/Middlesex Rugby Merit Tables, site logo.

Competing Clubs & Contacts 2019 -2020

  
CONTACTS FOR CLUBS COMPETING IN 2018-2019 SEASON
       
Competing Clubs and Teams Club Contact Telephone No e-mail address
Amersham and Chiltern 3rd and 4th

Huw Thomas  

07833 170319 [email protected]
Ampthill 4th

David Thomas

07407 045674 [email protected]
Barnet Elizabethans 2nd Mark Scrutton 07759 920675 (M)
01707 875172 (H)
[email protected]
Bedford Athletic 2nd Jeremy Tyrell

07973 333974 (M)

[email protected] 

 

Beaconfield 3rd

Philip Raw

07825 302561(M)

01494 258254 (H)

 [email protected]
Berkhamsted 1st  Dan Vial 07703-354533

[email protected]

 

Biggleswade 2nd and 3rd Dave Tysom 07581 519871

[email protected]

 

Bishop's Stortford 3rd, 4th and 5th Michael Lennon 07899 960777

 [email protected]

Black Horse 1st Ben Brown 07946 678789 [email protected]
Chesham 2nd and 3rd 

Anthony Jaycocks (known as AJ )

 

07487748697

 

 

[email protected]

 

Cheshunt 2nd and 3rd Simon Embleton

01992 471514/07733 266765

[email protected]

Cuffley 2nd

Gary Harris 07976 753699

[email protected] 

Datchworth 2nd and 3rd Jamie Smith 07817 417358

[email protected] 

Enfield Ignatians 2nd and 3rd

Chris Philips

07426 066 125

[email protected]

Epping and Upper Clapton 2nd and 3rd Mike Doherty 07801 045 792  [email protected]
Finchley 2nd 
Joe Cormack
07535 605467 [email protected]
Finsbury Park 2nd

Toby Birkett

07898 269675 tobyrbirkett@gmail.com
Fullerians 2nd, 3rd and 4th Gavin Greenan 07770 419761 gavin greenan@hotmail.com
Harpenden 2nd and 3rd Mark Lewis 07939 824453 [email protected]
Harrow 2nd Andrew Smart 07971 178633 / 01923 330022 [email protected]
Hatfield 1st 

Calvin McCann

07817 169916 [email protected]
Hemel Hempstead 2nd and 3rd and 4th Bob Skinner 01442 246586 [email protected]
Hendon 2nd Craig Silver 07712-677400 [email protected]
 
Hertford 3rd and 4th  John Atkinson 01992 462206 [email protected]
Hitchin 2nd Stephen Ward  07831-632164 [email protected]
Leighton Buzzard  2nd Steve Draper 07523 121031

 

[email protected]

 

Letchworth 2nd and 3rd  Nicky Hughes  

07780-833804

[email protected]
Luton 2nd Barry Pain   [email protected]
Mill Hill 2nd Jack Byrne                07539 179973 

Old Albanian Gladiators (3rd) and Grizzlies (4th)

Rob Fenton 07872 380289 Rob.fenton@oarugby.com
Old Grammarians 1st 

 

Graham Kantorowicz

 

 

07798 860817  [email protected]
Old Millhillians 2nd Gideon Felton 07968 942667

[email protected]

Pinner 2nd and 3rd 

Tom Morahan 

07711 403137

[email protected]
Royston 2nd Godfrey Everett 01763 243846

[email protected]

 

Saracens Amateurs 2nd  Jo Fear

07889 143977

[email protected]
St Albans 2nd  Bill Harris
07951 427278

[email protected]

 

Southgate 1st Eoghan McTigue 07506 964383

 

[email protected]

 

Stevenage Town 2nd Graham Lemon 07429 214498 [email protected]
Tabard 2nd Ewen Webster 07881 444772 [email protected]
The Mount

Woody Woodgate 

 

01442 83 6619 [email protected]
Tring 2nd and 3rd  Barry Mowbray 0777 190 6355 [email protected]
UCSOB's 2nd Nathaniel Breakwell   [email protected]
Verulamians 2nd 

Dan Barnes

07728 847103 [email protected]
Watford 2nd Martin Lee 07787 805262 [email protected]
Welwyn 2nd and 3rd  Len Cleary

07765 252007

[email protected]

Weston

 Martin Brace

 

 07867 830696

[email protected]

[email protected]
Phone 07534264120

 


Powered by Create Ecommerce

shadow left   shadow left